close
متخصص ارتودنسی
پیام نور98
کانال تلگرام هایپرتمپ

پیام نور98

799

کانال رسمی سایت خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ در تلگرام راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ : با توجه به رشد روز افزون شبکه های اجتماعی موبایل  و به منظور سرعت بخشیدن اطلاع رسانی و آگاهی دانشجویان از رویدادهای مهم خبری دانشگاه پیام نور ، پایگاه خبری دانشجویان پیام نور۹۸ کانال رسمی خود را در تلگرام راه اندازی کرد.

کانال تلگرام پیام نور ۹۸  چیست؟

شما دانشجویان عزیز ، با عضویت رایگان در این کانال می توانید از آخرین و پر طرفدارترین مطالب سایت پیام نور ۹۸  مطلع گردید. این قابلیت به شما کمک می کند که در هر زمان، به محض درج مطلب جدید و پر طرفدار در سایت پیام نور ۹۸ ، آن را روی تلفن همراه یا تبلت خود یا حتی نرم افزار تلگرام دسکتاپ دریافت نمایید.

535

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ : به دلیل مشکلات متعددی که در نیمسال های قبل برای اکثر دانشجویان در مورد اطلاع نداشتن تاریخ تعیین محل آزمون و ثبت نشدن نمرات میان ترم انها پیش امده بود ، جهت یادآوری این مطالب برای نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور نکات زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

تعیین محل آزمون کارشاسی ارشد و مهمان اضطراری کارشناسی – نیمسال اول 94-93 :

- با فعال شدن تعیین محل آزمون دانشجویان ارشد به راحتی می توانند با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور نسبت به تعیین محل آزمون خود اقدام کنند.

- هیچ محدودیتی برای این دسته از دانشجویان در انتخاب مرکز آزمون خود وجود ندارد.

- تعیین محل آزمون محصوص دانشجویان کارشناسی ارشد می باشد. دانشجو مجاز به انتخاب هر مرکزی می باشد. مهم نیست که مرکز مورد نظر شما ارشد داشته باشد یا خیر و یا رشته شما را داشته باشد یا خیر.

429

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ : منبع درس فرهنگ و تمدن اسلامی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجو.یان پیام نور ۹۸ : بر اساس بخشنامه ابلاغ شده توسط محمد علی کریمی ، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور منبع درس فرهنگ و تمدن اسلامی برای نیمسال اول 94-93 تغییر کرده است.

بر اساس ابلاغیه سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ، منبع درس فرهنگ و تمدن اسلامی به کتاب (فرهنگ و تمدن اسلامی – تالیف دکتر علی اکبر ولایتی – از سری انتشارات پیام نور) تغییر کرده است.

بر اساس گزارش منبع درس فرهنگ و تمدن اسلامی برای مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی برای نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور به منبع مذکور تغییر پیدا کرده است.

445
سازمان سنجش و آموزش کشور اسامی پذیرفته شدگان استعداد درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه ها را اعلام کرد
به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ اسامی پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ارشد بدون آزمون براساس آیین نامه ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمی برای ورود به دوره‌های تحصيلی بالاتر در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اعلام شد.
پذيرفته شدگان لازم است حداكثر تا تاريخ 31 شهریور 93 فارغ‌التحصيل شوند، بديهی است از ثبت‌نام كسانی كه تا این تاريخ فارغ‌ التحصيل نمی شوند، ممانعت به عمل خواهد آمد.
همچنین لازم به ذکر است ثبت نام این دسته از پذیرفته شدگان در پیام نور به صورت غیر حضوری و از طریق سیستم گلستان می باشد که در زمان انتشار این خبر هنوز دانشگاه پیام نور جزییات ثبت نام را اعلام نکرده است که در پیگیری های انجام شده عنوان شد طی امروز و یا فردا اعلام خواهد شد در صورت اعلام از طریق همین سایت به اطلاع خواهد رسید

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان پیام نور کلیک کنید
شنبه 29 شهريور 1393 اخبار پیام نور
ادامه مطلب
566

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور۹۸ ارائه سوالات درس جمعیت وتنظیم خانواده  پيام نور در نيمسال ها و ترم هاي جديد به همراه دانلود رايگان با پاسخنامه تستي و تشريحي در دوره هاي کارشناسي و ارشد دانشگاه پيام نور نموده است دانلود سوالات پايان ترم اين درس کاملا رايگان است در صورت هر مشکل يا خرابي لينک فايل آن را از طريق نظرات به ما اطلاع دهيد

                                     
                                     untitled.png
یکشنبه 02 شهريور 1393 بخش علوم پایه
ادامه مطلب
392

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ : ثبت‌ نام پذیرش بدون آزمون مهر سال ۹۳ در رشته محل‌های دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی آغاز شد / دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام (شرایط ثبت نام – رشته ها و…)

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸: بر اساس ماده 5 قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب 10 شهریور 92 مجلس شواری اسلامی و مصوبه اولین جلسه شواری سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 6 آذرماه 92 و در راستای اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها ، پذیرش برای حدود 60% ظرفیت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود . لذا پذیرش در تعدادی از کد رشته محل های دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ، صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می پذیرد.

آخرین مطالب اضافه شده

Recently added posts

مطالب محبوب سایت

Most popular

مطالب پیشنهادی

Recommended