close
دانلود آهنگ جدید
برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاه پیام نور کهگیلویه
کانال تلگرام هایپرتمپ

برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاه پیام نور کهگیلویه

برگزاری نشستی صمیمی با عنوان نقش دانشگاه در توسعه و پیشرفت شهرستان لنده / دیدار با خانواده دانشجوی شهید علی فرهمندی نژاد

به گزارش سایت خبری پیام نور 98 (PNU98.COM):دانشگاه پیام نور استان در آستانه روز دانشجو و به همت انجمن اهل قلم شهرستان لنده نشستی صمیمی با عنوان نقش دانشگاه در توسعه و پیشرفت شهرستان لنده و با حضور تنی چند از دانشجویان  و اساتید دانشگاه پیام نور واحد لنده در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزارشد.                                                                                                                      
در این نشست صمیمی دانشجویان با بیان نظرات، دیدگاه ها و انتقادات خود ازدانشگاه و مسئولین دانشگاه پرداختند.                                                                                                                       
در این نشست رئیس دانشگاه پیام نور واحد لنده به سئوالات و شبهات دانشجویان منتقد پاسخ داد و از آنان نیز به واسطه نقد های سازنده نیز قدردانی کرد.
حمید دهقان گفت: اگر گذری کوتاه به رتبه های برتر دانشگاه ها بیاندازیم به خوبی به تراز بالای رتبه های علمی دانشجویان دانشگاه پیام نور پی خواهیم برد.                                                                                                                          
این نشست از سلسله نشست های انجمن اهل قلم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده است که در مناسبت های مختلف به طور مرتب با دعوت از گروه های مختلف به اجرای برنامه می پردازند.    
 
   همچنین دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد لنده به اتفاق مسئول بسیج دانشجویی شهرستان کهگیلویه باحضور در روستای قیام این شهرستان و ادای احترام به مقام شامخ شهدای این روستا، باخانواده دانشجوی شهید علی فرهمندی نژاد دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار رئیس دانشگاه پیام نورلنده هدف از اجرای این برنامه ها را تکریم و نکوداشت مقام والای شهید وشهادت دانست .حمید دهقان گفت همه شما بزرگواران، خانواده های معظم شاهد و ایثارگر برگردن ماحق دارید، که این دیدارها کمترین ادای دینی است که انجام می دهیم .
گفتنی است درپایان لوح تقدیر و هدایایی به خانواده معظم شهید علی فرهمندی نژاداهدا  شد.    

به مناسبت روزدانشجو همایش بزرگ پیاده روی خانواده  به همت دانشگاه پیام نور واحد لنده برگزارشد.
دراین همایش رئیس دانشگاه پیام نورواحدلنده درسخنانی ضمن تبریک این روز بزرگ به همه دانشجویان، تحصیل- تهذیب و ورزش را سه عامل اصلی پیشرفت و توسعه هر جامه دانست. حمید دهقان هدف ازبرگزاری این همایش بزرگ را  گرامی داشت روز دانشجو وتقویت روحیه نشاط وشادی در بین اقشار مختلف مردم خصوصادانشجویان دانست .گفتنی است پس از پایان مسیر پیاده روی از طرف دانشگاه پیام نور واحد لنده جوایز نفیسی به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان اهداشد.