close
دانلود آهنگ جدید
گشایش نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان قزوین در دانشگاه پیام نور
کانال تلگرام هایپرتمپ

گشایش نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان قزوین در دانشگاه پیام نور

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش امروز با حضور جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان قزوین در دانشگاه پیام نور قزوین برگزار شد.

به گزارش سایت خبری پیام نور 98 (PNU98.COM):دکتر رضا رسولی در این مراسم اظهار داشت: همزمان با نواخته شدن زنگ پژوهش در کشور، برنامه های هفته پژوهش با برگزاری نمایشگاه و کارگاههای آموزشی و تخصصی در قزوین آغاز شده است.
وی افزود: نمایشگاه هفته پژوهش در ۴۰ غرفه برگزار شده که حدود ۱۸ غرفه به صنعت واگذار شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین با عنوان اینکه ۲۸ کارگاه علمی با هدف تولید دانش، در کنار نمایشگاه پیش بینی شده است، تصریح کرد: همچنین یک غرفه برای ارتباط دانشگاه و صنعت و تجاری سازی تولیدات علمی اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه با همکاری رسانه ها همه پژوهش ها را مستند سازی می کنیم، گفت: سه مورد تقاضای خرید تولیدات پژوهشی ارائه شده و تا ۱۰ مورد نیز افزایش خواهد یافت.
رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین گفت: در نمایشگاه امسال با همکاری آموزش و پرورش هر روز ۸۰۰ دانش آموز از نمایشگاه دیدن می کنند.
گفتنی است، اختتامیه هفته پژوهش استان قزوین با تجلیل از پژوهشگران برتر استان، روز چهارشنبه ۲۸ آذر ماه در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.