close
دانلود آهنگ جدید
زمان تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۶-۹۵ پیام نور
کانال تلگرام هایپرتمپ

زمان تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۶-۹۵ پیام نور

تاریخ تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۶-۹۵دانشگاه پیام نور بر اساس تقویم آموزشی سازمان مرکزی

به گزارش سایت خبری پیام نور ۹۸ (PNU98.COM) : بنا به اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ، زمان تعیین محل آزمون کارشناسی ارشد و مهمان اضطراری کارشناسی در نیمسال دوم ۹۶-۹۵ اعلام شد.

به دلیل مشکلات متعددی که در نیمسال های قبل برای اکثر دانشجویان در مورد اطلاع نداشتن تاریخ تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری انها پیش امده بود ،  به منظور افزایش رضایتمندی دانشجویان زمان تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری برای دانشجویان اعلام شد.

 

تعیین محل آزمون کارشاسی ارشد و مهمان اضطراری کارشناسی – نیمسال دوم ۹۶-۹۵:

– با فعال شدن تعیین محل آزمون دانشجویان ارشد به راحتی می توانند با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور نسبت به تعیین محل آزمون خود اقدام کنند.

– هیچ محدودیتی برای این دسته از دانشجویان در انتخاب مرکز آزمون خود وجود ندارد.

– تعیین محل آزمون مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد می باشد. دانشجو مجاز به انتخاب هر مرکزی می باشد. مهم نیست که مرکز مورد نظر شما ارشد داشته باشد یا خیر و یا رشته شما را داشته باشد یا خیر.

– برای دانشجویان کارشناسی مهمان اضطراری می باشد که در زمان فعال شدنش ، شرایط آن اعلام خواهد شد.

– دانشجویان متقاضی مهمان اضطراری در مقطع کارشناسی، درخواست کتبی خود را به انضمام مدارک مستند تا تاریخ تعیین شده ، جهت مکاتبه و اخذ مجوز از شورای آموزشی استان، به مرکز خود تحویل نمایند.

* تعیین محل آزمون برای کارشناسی ارشد از طریق سیستم جامع گلستان پیام نور قابل درخواست می باشد و برای مهمان اضطراری مقطع کارشناسی باید به صورت کتبی به مرکزتان درخواست دهید.

تعیین مرکز محل آزمون مقطع کارشناسی ارشد: از ۲ اردیبهشت ماه ۹۶  تا ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۶

تعیین مرکز محل آزمون کارشناسی (مهمان اضطراری): از ۲ اردیبهشت ماه ۹۶ تا ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۶

زمان های ضروری نیمسال دوم ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور که باید اطلاع داشته باشید:

* تمام تاریخ های اعلام شده بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم ۹۶-۹۵ (+اینجا) ابلاغ شده از سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور می باشد:

۱- دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم (گزارش ۴۲۸) از تاریخ ۴ خرداد ماه ۹۶ در سیستم گلستان فعال خواهد شد.

۳- زمان امتحانات نیمسال دوم ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۶ خرداد ماه ۹۶ شروع خواهد شد و تا ۳۱ خردادماه ۹۶ ادامه خواهد داشت.

۴- آخرین محل ثبت نمرات میان ترم برای نیمسال دوم ۹۶-۹۵ در مقطع کارشناسی کارشناسی تا تاریخ ۱ تیرماه ۱۳۹۶ و در مقطع کارشناسی ارشد ۱ تیرماه ۱۳۹۶ می باشد.

 

 
No votes yet.

 

 

لینک کوتاه : pnu98.com?p=10436