close
دانلود آهنگ جدید
شرایط اعطای وام 2 درصد برای شهریه دانشجویان پیام نور از طرف بانک انصار
کانال تلگرام هایپرتمپ

شرایط اعطای وام 2 درصد برای شهریه دانشجویان پیام نور از طرف بانک انصار

پایان دغدغه شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور/ اعطای وام 2 درصد از بانک انصار برای کل مبلغ شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور

به گزارش  سایت خبری پیام نور 98 (PNU98.IR):

رئیس دانشگاه پیام نور از تسهیلات جدید این دانشگاه برای پرداخت شهریه دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور کم‌ترین میزان شهریه را پرداخت می‌کنند، ولی باز این میزان از شهریه برای دانشجویان دغدغه است و به همین دلیل با تعامل و امضای تفاهم نامه دانشگاه با بانک انصار علاوه بر اخذ وام از صندوق رفاه، دانشجویان می توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.

با توجه به راه اندازی تسهیلات دریافت وام انصار جهت پرداخت شهریه، در صورتیکه متقاضی دریافت این تسهیلات می باشید می توانید با مراجعه به بانک انصار ( کلیه شعب کشور ) نسبت به دریافت این وام طبق ضوابط بانک اقدام نمایید .


شرایط و مقررات دریافت تسهیلات قرض الحسنه وام دانشجویی دانشگاه پیام نور:

1 – دانشجوی متقاضی وام شهریه بانک انصار ،می بایست با حضور به نزدیکترین شعبه بانک انصار نسبت به تکمیل فرم های مورد نیاز و ثبت درخواست وام اقدام نماید.(توجه: دانشجویان متقاضی دریافت وام ، نیاز به هیچگونه معرفی نامه ای ازطرف دانشگاه و یا ثبت در دانشگاه ندارند.)

2 – افتتاح یک فقره حساب قرض الحسنه پس انداز به مبلغ 500,000 ریال نزد یکی از شعب بانک انصار.

3- برای سال تحصیلی 98-97 حداکثر مبلغ تسهیلات اعطائی قرض الحسنه به هر دانشجو در هر ترم تحصیلی (در مقطع کارشناسی 8.500.000 ریال – در مقطع کارشناسی ارشد 25.000.000 ریال – در مقطع دکترا 75.000.000 ریال) می باشد.

4- پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد 2.8% در سال (1.4% در هر ترم تحصیلی) تا سقف اعلام شده و بر حسب نیاز دانشجو.

5- زمان بازپرداخت اقساط در هر مرحله از نیمسال تحصیلی حداکثر 6 ماه است.

6- به منظور سهولت دریافت اقساط ، حساب قرض الحسنه پس انداز دانشجو به عنوان سپرده دریافت اقساط تعریف می گردد. دانشجو پس از واریز اقساط به حساب سپرده، اقساط بصورت اتوماتیک به حساب تسهیلات واریز خواهد شد.

7- پرداخت تسهیلات در هر ترم (تا پایان دوره تحصیلی) منوط به تسویه بدهی قبلی می باشد.

8- دانشجویان می توانند در صورت تمایل نسبت به بیمه نمودن تسهیلات پرداختی حسب ضوابط و مقررات جاری بانک اقدام نمایند. بیمه نقدی تسهیلات 0.6% و بیمه اقساطی تسهیلات 5% همراه با دریافت 50.000 ریال به صورت نقد می باشد.

9- به منظور سهولت در امور دانشجویی برای کل دوره تحصیلی فقط یکبار تشکیل پرونده اعتباری صورت می پذیرد و به مراجعه مجدد در هر ترم تحصیلی نیازی نیست.

10- در صورت درخواست دانشجو برای اخذ تسهیلات در ترم های بعدی نیازی به مراجعه مجدد به شعبه بانک جهت تشکیل پرونده اعتباری نمیباشد و صرفا با تکمیل فرم درخواست مجدد تسهیلات در سایت اعلام شده دانشگاه پیام نور و تایید آن توسط دانشجو، بانک با دریافت فرم تائیدیه درخواست، اقدام به واریز تسهیلات به حساب اعلامی دانشگاه خواهد نمود.

11- پس از تکمیل پرونده تسهیلات، دانشجو وکالت واریز مبلغ تسهیلات به شماره حساب اعلامی از سوی دانشگاه را تکمیل و شهریه به حساب دانشگاه واریز می گردد.

12- در صورت عدم بازپرداخت اقساط تسهیلات توسط دانشجو، کارت ورود به جلسه آزمون برای دانشجو صادر نخواهد شد.

13- معرفی ضامن معتبر (کارکنان کشوری/ لشگری اعم از شاغل، پیمانی ، بازنشستگان و یا کاسب معتبر باجواز کسب) برای یک بار در دوران تحصیل.

14- نحوه محاسبه اخذ سفته/چک برای دانشجویان جدید الورود در هر سال تحصیلی بر مبنای شهریه اعلامی در هر مقطع تحصیلی از طرف دانشگاه در سال تحصیلی جدید می باشد.

15- به منظور تسهیل در امور دانشجویان، تشکیل پرونده اعتباری تسهیلات قرض الحسنه و اخذ وثایق به میزان کل شهریه ، یک با ر د ر ک ل دوران تحصیل دانشجو در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا صورت می گیرد.


مدارک لازم جهت تشکیل پرونده تسهیلات قرض الحسنه

* اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی دانشجو و ضامن.

* گواهی کسر از حقوق و یا کپی جواز کسب از ضامن.

* ارائه یک فقره چک یا سفته به میزان اصل و کارمزد(توسط دانشجو یا ضامن)
         • تبصره : در صورتیکه ضامن دارای جواز کسب می باشد ارائه یک فقره چک از ضامن الزامی است.

* حضور دانشجو و ضامن جهت تشکیل پرونده اعتباری تسهیلات قرض الحسنه در شعبه الزامی است.