close
دانلود آهنگ جدید
نشست بصیرتی در دانشگاه پیام نور استان تهران برگزارشد
کانال تلگرام هایپرتمپ

نشست بصیرتی در دانشگاه پیام نور استان تهران برگزارشد

 

به گزارش  سایت خبری پیام نور 98 (PNU98.IR):

 به مناسبت هفته دفاع مقدس، نشست بصیرتی با عنوان "خاطرات پایداری"، با حضور دو تن از آزادگان سرافراز عضو علمی دانشگاه پیام نور استان تهران؛ دکتر مجید ضماهنی؛ مدیرکل نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور و دکتر سعید نجار در سالن جلسات ستاد دانشگاه پیام نور استان تهران برگزار شد.

در این نشست که کارکنان ستاد دانشگاه پیام نور استان تهران حضور داشتند، آزادگان ارجمند به بیان خاطرات خود از دفاع مقدس و دوران اسارت سخن گفتند. از سیزده سالگی و حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل و زمانی که نوجوانی شانزده ساله بودند و با جراحت، اسیر دشمن شدند.
این دو عزیز جانفشان، با پایان جنگ تحمیلی، در جبهه ای دیگر، قدم نهادند و با قلم ، راه جهاد را تا همین حالا ادامه داده اند.
دکتر مجید ضماهنی در سخنان خود بر این موضوع تاکید کرد که مردم ما مردم شریف و نجیبی هستند، امید است؛ همانطور که در زمان جنگ و دوران انقلاب، با هم همراه بودند، همیشه این همبستگی را داشته باشند، مسوولانمان هم مردم را همیشه همراه خود بدانند و به آن ها احترام بگذارند و این همراهی مردم را غنیمت بشمرند.
دکتر سعید نجار نیز با تواضع گفت که من لایق پیام دادن نیستم ، تنها آرزو می کنم برای این کشور که دولتمردان ما قدر مردم از جان گذشته و فداکارمان را بدانند و جا دارد که مردمی که دوام و بقای انقلاب به حضور و فداکاری آن ها معنا پیدا می کند، بیشتر مورد توجه قرار بگیرند که خدای نکرده یاس و ناامیدی بر قلب مردم ما راه پیدا نکند.
در ادامه این نشست، فیلم های تهیه و پخش شده زندگی این آزادگان سرافراز توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برای حضار به نمایش گذاشته شد.
درود بر بزرگمردانی که از دیروز تا همیشه، دغدغه شان، حفظ آرمان ها، تمامیت ارضی و جان و ناموس این سرزمین است.