close
دانلود آهنگ جدید
همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و شهرداری کرمان در زمینه‌ی پژوهشی
کانال تلگرام هایپرتمپ

همکاری مشترک دانشگاه پیام نور و شهرداری کرمان در زمینه‌ی پژوهشی

به گزارش  سایت خبری پیام نور 98 (PNU98.IR):

، دکتر محدثی رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان در دیدار با شهردار کرمان گزارشی از وضعیت دانشگاه پیام نور استان ارائه، و بر همکاری مشترک این دانشگاه و شهرداری، به‌ویژه در زمینه‌ی پژوهشی تأکید کرد.
سید مهران عالم‌زاده، شهردار کرمان نیز در این دیدار، پیام نور استان را دانشگاهی دارای ظرفیت بالای علمی دانست و بر تعامل هرچه بیشتر این دانشگاه با شهرداری کرمان تأکید کرد.

مهندس عالم زاده، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت تخصصی در حوزه‌های مختلف شهری، با استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی دانشگاه پیام نور را از دیگر ظرفیت های موجود در راستای تعامل بین شهرداری و دانشگاه عنوان کرد و بر تحقق آن تاکید کرد.
ایشان خواستار حضور اساتید دانشگاه پیام نور را در جلسات شوراهای مشورتی مختلف شهرداری شد و آن را زمینه ساز استفاده حداکثری از خرد جمعی و رسیدن به راهکارهای روشن در مسائل مختلف شهری دانست
گفتنی است، اعلام اولویت‌های پژوهشی شهرداری کرمان به دانشگاه پیام نور استان، از دیگر مواردی بود که در این دیدار بر آن تأکید و مقرر شد در صورت امکان، دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه پیام نور، پایان‌نامه‌های خود را با اولویت‌های پژوهشی شهرداری تعریف نمایند.