close
دانلود آهنگ جدید
مراسم توجیهی ویژه دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه پیام نور قم برگزار شد
کانال تلگرام هایپرتمپ

مراسم توجیهی ویژه دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه پیام نور قم برگزار شد

به گزارش  سایت خبری پیام نور 98 (PNU98.IR):

 مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور در این مراسم با اشاره به اینکه دانشجویان باید به منظور ارتقای توان علمی خود از تمامی ظرفیت‌های موجود در دانشگاه بهره ببرند اظهارداشت:  هدف از ورود به دانشگاه ارتقای توان علمی و دستیابی به اهداف متعالی است.

حجت الاسلام والمسلمین نبویان دوران دانشجویی را فرصتی بزرگ و مهم در زندگی افراد عنوان کرد و گفت: این دوران مسیری برای آینده‌سازی و رسیدن به موفقیت است و اساتید و کارکنان دانشگاه در رسیدن دانشجویان جدیدالورود به این هدف تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.
 نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: توجه به آیین نامه‌ها و قوانین در دانشگاه‌ها از سوی دانشجویان اهمیتی ویژه دارد و دانشجویان باید دقت ویژه ای در این خصوص داشته باشند.
 وی با اشاره به اینکه ایجاد و تقویت خلاقیت، کارآفرینی و ثروت همواره باید مد نظر دانشجویان گرانقدر باشد اظهار داشت: دانشجویان باید در عرصه‌های علمی و تحصیلی استعدادهای خود را در زمینه‌های مختلف معرفی ، تا با رشد و تقویت آن استعدادها به موفقیت های بزرگ دست‌ یابند.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان قم نیز ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان جدید الورود اظهار امیدواری کرد که ان شاالله دانشگاه پیام نورمیزبان شایسته برای دانشجویان در جهت علم اندوزی باشد.
امام جمعه شهر پردیسان نیز درنخستین سالگرد شهدای گمنام دانشگاه پیام نور مرکز قم گفت: گرامیداشت اولین سالگرد شهدای گمنام همراه با اولین جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود می تواند پیام بسیار خوبی برای این دانشجویان داشته باشد و آن نیز ادامه راه ارزشمند شهداست که دانشجویان ما می توانند با علم اندوزی در این راه قدم بردارند .
حجت الاسلام والمسلمین قوامی  با اشاره به اینکه رسیدن به موفقیت علمی بهترین دوران زندگی محسوب می‌شود خاطرنشان کرد: حضور دو شهید گمنام در دانشگاه پیام نور مرکز قم یک فعالیت بزرگ فرهنگی است وقطعا دانشجویان عزیز حضور این شهدا را مغتنم شمرده و همواره از این توفیق معنوی بهره مند خواهند شد.
شایان ذکر است در این مراسم ضمن تقدیر از خانواده محترم شهدای مدافع حرم دانشگاه(شهیدان صابری و علیدوست)  از دانشجویان برتر علمی،فرهنگی و ورزشی با حضور مسئولین تقدیر شد و دانشجویان همزمان در برنامه توجیهی درغرفه های کانون ها وتشکل های دانشجویی حضور پیدا کردند و از نزدیک با فعالیت آنان آشنا شدند.
 همچنین در ادامه مسئولین آموزشی و فرهنگی و دانشجویی ضمن یاداوری نکات مهم آموزشی،دانشجویی و فرهنگی به دانشجویان جدیدالورود در جلسه پرسش و پاسخ حاضر شدند.
در ادامه این مراسم به یاد دو شهید مدافع حرم دانشگاه پیام نور استان قم  و با حضور خانواده این دوشهید گرانقدر ،شهیدان مهدی صابری و مهدی علیدوست دو ساختمان فنی و آموزشی به نام این دو شهید با حضور مسئولین مورد بهره برداری قرار گرفت.