close
دانلود آهنگ جدید
آغاز به کار نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور در کرمان
کانال تلگرام هایپرتمپ

آغاز به کار نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور در کرمان

آغاز به کار نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور در کرمان
مراسم افتتاحیه نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه، با حضور اساتید، دانشجویان و پژوهشگران فیزیک کشور برگزار شد.

به گزارش  سایت خبری پیام نور 98 (PNU98.IR):

در این مراسم، مدیرکل دفتر تحقیقات و خدمات پژوهشی و فناوری دانشگاه با اشاره به پیشرفت های کشوردرحوزه های مختلف گفت : امروز بسیاری از رشته ها در عرصه جدید فناوری موفقیت های علمی خود را مدیون علم فیزیک هستند.
 
دکتر دیدبان با اشاره به وضعیت گروه فیزیک در دانشگاه پیام نور گفت :دانشگاه پیام نور در گروه فیزیک دارای 93عضو هیات علمی است،که 4 نفر دارای مرتبه استادی، 9 نفر دانشیار ،40 نفر استادیار و 40 نفر دیگر مربی و دستیار آموزشی هستند .
 
وی با اشاره به مقالات چاپ شده در دانشگاه پیام نور گفت : 615 مقاله ISI از مجموع 7976 مقاله چاپ شده در دانشگاه پیام نور مربوط به گروه فیزیک است .
 
وی خاطر نشان کرد :در سال 96 از مجموع 687 مقاله چاپ شده در دانشگاه پیام نور 61 مقاله یعنی 9 درصد مربوط به محققین فیزیک بوده و از  875 مقالات SCOPuS  دانشگاه 69 مقاله (نزدیک به 8 درصد)مقالات مربوط به اساتید گروه فیزیک است و این بیانگر تاثیر گذاری بالای این رشته در تولید علم دانشگاه است.
 
وی تصریح کرد: امروز دانشگاه پیام نور در عرصه های نوین کارآفرینی وارد شده و در بخش برگزاری  استارت آپ در بین دانشگاههای کشور پیشتاز است .
 
دکتر محسن میرحبیبی دبیر این همایش نیز، در سخنانی گفت: قریب به 250 مقاله به دبیرخانه این همایش رسید که از این تعداد180 مقاله پذیرفته شد و105 مقاله به صورت سخنرانی و 75 مقاله به شکل پوستر ارائه شد .