close
دانلود آهنگ جدید
نمایشگاه عکس و کتاب در واحد ریگان افتتاح شد
کانال تلگرام هایپرتمپ

نمایشگاه عکس و کتاب در واحد ریگان افتتاح شد

به گزارش سایت خبری پیام نور 98 PNU98.COM، در این مراسم حجه الاسلام والمسلمین رنجبر ماهانی امام جمعه شهرستان ریگان، گفت: جامعه کنونی ما به شدت نیازمند مطالعه است و دست ‌اندرکاران و متولیان امر باید با اجرای برنامه‌های کاربردی توجه عمومی را به این مسئله مهم جلب کنند.

 وی با تأکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی افزود: افزایش عزت نفس، آرامش روحی و روانی و خودشناسی از اثرات مطالعه و کتابخوانی است و هر اقدامی که باعث ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین مردم شود امری نیکوست که موجب ارتقاء سطح فرهنگی جامعه می‌شود.
دکتر رحیم زاده رئیس واحد ریگان، اظهار داشت: هدف از برگزاری چنین نمایشگاه هایی تشویق دانشجویان به ادامه کارهای فرهنگی و هنری و ترغیب آنان به کتاب وکتابخوانی است و باید تلاش شود تا ضمن قرارگیری کتاب در سبد خرید مردم، سرانه مطالعه درکشور افزایش یافته و در نهایت منجر به افزایش  سطح آگاهی جامعه شود.
گفتنی است، نمایشگاه کتاب و عکس با موضوعات، جنگ نرم و عفاف وحجاب با حضور امام جمعه ، فرماندار، اعضای شورای اداری شهرستان ،اساتید ،کارکنان و دانشجویان واحد ریگان در سالن علی بن ابیطالب این  دانشگاه افتتاح شد. و توزیع بروشور با موضوعات:سلامت،تغذیه و... از دیگز برنامه های این نمایشگاه بود .