close
دانلود آهنگ جدید
کرسی آزاد اندیشی با موضوع مسائل روز ایران در دانشگاه پیام نور مرکز شازند برگزار شد
کانال تلگرام هایپرتمپ

کرسی آزاد اندیشی با موضوع مسائل روز ایران در دانشگاه پیام نور مرکز شازند برگزار شد

کرسی آزاد اندیشی با موضوع مسائل روز ایران و منطقه با حضور دکتر صدیقی معاون علمی سپاه روح الله استان مرکزی در دانشگاه پیام نور مرکز شازند برگزار شد.

دکتر صفری رییس دانشگاه پیام نور مرکز شازند، ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت: زیباترین کاری که می‌توان برای ایجاد بستری آزاد برای مطرح شدن سؤالات در بین دانشجویان انجام داد ، برگزاری کرسی آزاد اندیشی است.

دکتر صدیقی معاون علمی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: از جمله خواسته های ملت ها از حکومت ایجاد رفاه و امنیت و عدالت اجتمایی و از همه مهم تر حفظ کرامت های انسانی عنوان کرد و افزود: بصیرت مانند چراغی، افق روشنی را در مقابل دانشجویان قرار می دهد و به برکت نظام جمهوری اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید، فضای نقد در قالب کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها حاکم است.

وی ادامه داد: برگزاری کرسی آزاد اندیشی به مسئولان، کارشناسان و مخاطبان فرصت طرح بدون دغدغه مسائل را می دهد و اگر اقدامات و برنامه ها شفاف باشد، نباید در مواجهه با افکار عمومی هراس داشته باشیم.

وی، تصریح کرد : جنبش های اخیر مردم سوریه هیچ شباهتی به انقلاب های اخیر ندارد و فتنه ای بیش نیست که وضوح آن را می توان از حضور تنها هفت در صد از مردم در راهپیمایی ها علیه حکومت درک کرد ، همچنین دکتر صفری بیان کرد: آسیب‌شناسی نقاط ضعف کرسی‌های آزاداندیشی را در دستورکار داریم تا استقبال دانشجویان در این کرسی‌ها هرچه بیشتر شود